přihlásit

BIOREZONANČNÍ METODA BICOM

Biorezonance - vaše zdraví na dosah

bicom-optima-brno.cz

Mgr. Gisela Kutnohorská

Poliklinika Lesná
Halasovo nám. 597/1
638 00 Brno
1.poschodí, dveře č. 262

O mně

 

Biorezonanci se věnuji již od roku 2001. Vzhledem k tomu, že jsem vystudovala matematiku na přírodovědecké fakultě v Brně a k technickým oborům mám pozitivní vztah, zajímala jsem se o přístroj BICOM. Postupně jsem začala studovat nejen  technickou stránku přístroje, ale i účinky BICOMu na lidský organismus.  

Je velmi povzbudivé a radostné sledovat, jak biorezonance postupně působí na zlepšení stavu klientů s chronickými problémy nebo  s akutními problémy po prvním sezení. Nejhlubší zážitek mám z pochopitelných důvodů z reakce na biorezonanční metodu člena mé rodiny, který prodělal operaci nádoru na mozku. Během 30 radioterapií podstoupil pravidelné detoxikační kůry na BICOMu, díky kterým se ihned po hospitalizaci mohl zařadit do pracovního procesu, což mělo mimo jiné i velmi pozitivní vliv na jeho psychický stav.

V rámci svého dlouholetého profesního působení v této oblasti jsem nasbírala cenné zkušenosti. Na své práci si cenním dosažených výsledků bezpečným, bezbolestným a neinvazivním způsobem. Je škoda, že biorezonance není v České republice běžnou součástí péče o lidské zdraví tak jako je tomu v západní Evropě. Spokojenost a vzýšená kvalita života mých klientů je mou hnací silou a motivací. Svou práci miluji, stala se mým koníčkem.

 

Získané certifikáty:
Certifikát pro práci s terapeutickým přístrojem BICOM Optima

Certifikát pro práci s diagnostickým přístrojem BICOM Body Check
Certifikát pro práci s biorezonancí při řešení poruch pohybového aparátu
Certifikát pro práci s biorezonancí v oblasti endokrinologie a autoimunitních poruch

Certifikát pro práci s různými testovacími technikami v oblasti biorezonance