Mgr. Gisela Kutnohorská
Mgr. Nikola Kutnohorská

Mgr. Gisela Kutnohorská

Mgr. Nikola Kutnohorská

Gisela Kutnohorská

Biorezonanci se věnuji již od roku 2001. Vzhledem k tomu, že jsem vystudovala matematiku na přírodovědecké fakultě v Brně a k technickým oborům mám pozitivní vztah, biorezonance začala ve mně vzbuzovat zvědavost a zájem. Postupně jsem začala studovat nejen technickou stránku přístroje, ale i účinky BICOMu na lidský organismus.

Je velmi povzbudivé a radostné sledovat, jak biorezonance postupně působí na zlepšení stavu klientů s chronickými problémy nebo s akutními problémy po prvním sezení. Nejhlubší zážitek mám z pochopitelných důvodů z reakce na biorezonanční metodu člena mé rodiny, který prodělal operaci nádoru na mozku. Během 30 radioterapií podstoupil pravidelné detoxikační kúry na BICOMu, díky kterým se ihned po hospitalizaci mohl zařadit do pracovního procesu, což mělo mimo jiné i velmi pozitivní vliv na jeho psychický stav.

V rámci svého dlouholetého profesního působení v této oblasti jsem nasbírala cenné zkušenosti. Na své práci si cením dosažených výsledků bezpečným, bezbolestným a neinvazivním způsobem. Je škoda, že biorezonance není v České republice běžnou součástí péče o lidské zdraví tak jako je tomu v západní Evropě. Spokojenost a zyýšená kvalita života mých klientů je mou hnací silou a motivací. Svou práci miluji, stala se mým koníčkem.

Získané certifikáty: