přihlásit

BIOREZONANČNÍ METODA BICOM

Pomoc při odvykání
- kouření, alkoholu, sladkého

bicom-optima-brno.cz

Mgr. Gisela Kutnohorská

Poliklinika Lesná
Halasovo nám. 597/1
638 00 Brno
1.poschodí, dveře č. 262

Pomoc při odvykání kouřeníodvykání kouření bicom-optima-brno.cz

Biorezonanční metoda Bicom velmi úspěšně pomáhá při odvykání kouření.  Je to neinvazivní metoda, nemá žádné vedlejší účinky a může ji podstoupit každý kuřák, který se rozhodne s kouřením skoncovat bez ohledu na věk a míry závislosti na nikotinu (počtu denně vykouřených cigaret). Je to rychlá, bezbolestná a osvědčená metoda, která vás zbaví závislosti na cigaretách.

Že to není možné?

Přijďte se přesvědčit!

Průběh odvykací kůry není časově náročný, trvá cca 30 – 45 minut. Nevyžaduje od vás žádnou mimořádnou přípravu. Pro zvýšení účinnosti je pouze žádoucí nepožívat minimálně 6 hodin před kůrou stimulanty jako je černý čaj, káva, alkohol nebo energetické nápoje.

Nezbytně nutný je však nedopalek vaší „poslední cigarety“, kterou vykouříte nejlépe těsně před návštěvou.

Ano, je to tak jednoduché!

Úspěšnost odvykání kouření pomocí biorezonanční metody Bicom činí cca 80% (tj. z 10 klientů – kuřáků se stává po první kůře 8 nekuřáků). Pokud klient do 2 týdnů zrecidivuje (opět si zapálí), druhou proceduru má možnost absolvovat zdarma.

Cena základního programu činí 1200,- Kč (antistresový program, harmonizace organismu, eliminace blokád, antinikotinový program)

Cena rozšířeného programu činí 1400,-Kč (stejný jako základní program + čip k podpoře účinku metody).

 

Pomoc při odvykání závislostí na sladkém nebo alkoholu

Probíhá principiálně shodně s odvykáním kouření s tím rozdílem, že místo nedopalku si přinesete kousek sladkosti (čokoláda, oplatky, cukr,….) nebo trochu alkoholu (pivo, víno, destilát,….), na kterém jste závislí.