Mgr. Gisela Kutnohorská
Mgr. Nikola Kadlíčková
Bc. Blanka Bobotová

Reference

Biorezonance mi velice pomohla ani jsem nečekala tak skvělý výsledek. Šla jsem tam s problémem s alkoholem, každy den mě přišla chuť na vínečko ,pivečko, nějaký drink. Najednou jsem si uvědomila, že už je to 5 měsicu a nebyl den kdy bych si něco nedala . Tohle se mi opravdu přestalo líbit. Po biorezonanci byl prvni den kdy chuť nepřišla a už je to měsíc co jsem na alkohol nesáhla. Jsem neskutečně šťastná a moc děkuji paní terapeutce za pomoc

R.U.
2024-06-13

Oceňuji lidský a po všech stránkách profesionální přístup paní terapeutky. Při všech sezení vytvářela velice příjemnou atmosféru. Po šesti letech s psychosomatickými potížemi mám konečně pocit, že se mi povedlo najít cestu, kterou jsem schopný se dobrat k vnitřní rovnováze. Za to velice děkuji.

V.I.
2024-04-24

Na biorezonanci jsem šla poprvé ze zdravotních důvodů, kdy mi po očkování začaly mravenčit dolní končetiny (chodidla a lýtka). Přestože jsem na první terapii šla téměř po třech měsících od očkování, hned napoprvé jsem pocítila úlevu. Po několika terapiích mravenčení ustoupilo pouze do konečků prstů a po posledním sezení zmizelo. Jsem velice vděčná za péči a pomoc, kterou mi paní terapeutka věnovala. Biorezonanci mohu vřele doporučit.

E.N.
2024-04-19

Přišla jsem na první sezení na Bicom v podstatě po 3 letech, v kterých jsem se potkala s velkou řadou odborníků/doktorů, kteří se mi snažili pomoci od mých velmi častých viróz, které mi narušovaly nejen osobní život, ale také pracovní. Po několika návštěvách biorezonance se mi velmi ulevilo. Virózy poté přestaly zcela úplně. Setkávám se s lidmi, kteří biorezonanci neznají a tak s klidným srdcem doporučuji dál. Opravdu věřím, že by se lidé, kteří se trápí, mohli zbavit svých problémů. Děkuji.

M.Z.
2024-04-02

Na biorezonanci docházím již půl roku. Vyhledala jsem ji kvůli nespavosti a migrénám. Obojí se zlepšilo hned po prvním sezení. K paní terapeutce docházím dále pravidelně každý měsíc a vždy se zaměříme na aktuální problém, který odstraníme. Například postcovidou únavu.

B.O.
2024-01-05

Terapii Bicom jsem objevila v době, kdy už jsem si s kupícími se zdravotními potížemi nevěděla rady. Poslední kapkou byl urgentní zánět střev a následná viróza s horečkami, které se oslabené tělo neumělo několik týdnů zbavit. Byla jsem vyčerpaná. Na virózu zabrala terapie téměř okamžitě, u zánětu střev ustoupily akutní bolesti, po několika sezeních potíže zcela ustaly. Postupně tak, jak jsme se terapeuticky věnovaly jednotlivým orgánům a jejich vzájemné vztahovosti, se také zmírňovaly letité chronické zdravotní obtíže a zároveň ustupovala únava a vyčerpání a neuvěřitelně se zvedala úroveň životní energie. Je to jako napít se "živé vody" v pohádce, organismus dostane podporu, aby mohl opět pracovat sám. Děkuji.

L.M., Brno
2023-11-22

Terapii biorezonancí jsem se rozhodla absolvovat po propuknutí závažné neurologické nemoci, kdy jsem zůstala téměř ochrnutá. Na první konzultaci jsem šla se smíšeným pocity, upřímně spíše s nedůvěrou, na popud mamky. O to větší bylo mé překvapení, že po každé návštěvě jsem udělala viditelné pokroky. Na počátku jsem měla úplně ochrnuté ruce a po půl roce se můj stav natolik zlepšil, že by na mě člověk žádné onemocnění nepoznal. Souběžně s biorezonancí jsem podstupovala i běžnou léčbu, ale viditelná úleva nastávala přímo po terapii. Konkrétně můj problém bylo třeba léčit i běžnou medicínou, ale kombinací té a biorezonance jsme dosáhli lepších výsledků v kratším čase. Za vynaložené finance jsem dostala mnohem víc, než jsem očekávala. Milé a empatické terapeutce děkuji a budu se v budoucnu těšit na další setkání, snad už s méně závažnými problémy.

A.H., Brno
2023-10-11

Biorezonanci přístrojem Bicom využíváme celá rodina. Je ideální na diagnostiku zdravotních problémů, často i předtím než se ukážou problémy na venek. Pro mě je hlavní předností, že zároveň dokáže problém řešit. Paní terapeutka je velmi příjemná a empatická, dokáže přesně podle potřeby s každým řešit zcela individuálně jeho problémy a to velice přirozeně a nenásilně. Obě mé děti se na sezení vyloženě těší, přestože syn odmítá jakékoliv jiné návštěvy lékařů.

H.T., Brno
2023-10-08

Jedná se o šetrnou a velmi účinnou metodu, která může pomoci s mnoha problémy. Dlouhodobě jsem trpěla nepříjemným ekzémem na rukou. Na terapii BICOM mi byla zjištěna intolerance na několik potravin a přítomnost plísní v těle. Začala jsem držet dietu a přibližně 1x za měsíc docházela na sezení. Zlepšení nastalo již po několika dnech, kůže se začala hojit a ložiska se postupně zmenšovala. Po několika měsících jsem dospěla do stádia, kdy je ekzém úplně pryč a já jsem nyní schopna bez problémů konzumovat potraviny, na které jsem byla dříve intolerantní.

I.F. Brno
2023-10-02

O biorezonanci mi řekla moje sousedka, kosmetička. Řekla mi o své zkušeností s touto metodou, a tak jsem se rozhodla to také vyzkoušet. Každou zimu trpím praskáním kůže na prstech u rukou, většinou se to zklidnilo na jaře. Letos to ale trvalo a nepřestávalo. Nosila jsem víc jak půl roku zalepená bříška prstů náplastí. Po jednom sezení se mi výrazně kůže začala hojit a po druhém sezení se mi ruce zahojily. I když jsem se potom třeba řízla, tak během pár dní po zranění nebyla ani památka. Dříve se mi takové drobné poranění hojilo skoro měsíc. Druhý problém bylo neustálé tvoření se vřídků v nose. Biorezonance mi hodně pomohla, stačily dvě až tři sezení a nos se mi pěkně vyčistil. Je to velká úleva, protože dřív se k bolestem v nose přidávaly i velké bolesti hlavy a ucha. Třetí problém jsou záněty v dutině ústní. Už mám za sebou čtyři terapie, situace se lepší, ale jde to pomaleji. Asi dva roky jsem se potýkala s vysycháním sliznice na mandlích, a to mě nutilo ke kašli. Aniž jsem se o tom své paní terapeutce zmínila, biorezonance mi pomohla i od tohoto problému. Jsem za to moc ráda a děkuji paní terapeutce za její vstřícnost, pochopení a trpělivost.

L.Z.
2023-09-25

Po prodělaném vážném onemocnění jsem měla velké problémy s usínáním. Pořád se mi v hlavě střídaly různé myšlenky a spánek ne a ne. Tak jsem si občas před spaním vzala prášek Stilnox (jen na lékařský předpis) a po něm jsem věděla, že do 15-ti minut budu spát. Postupem času jsem ovšem brala prášek každý den. Několikrát jsem se snažila vysadit, ale po probdělé noci jsem k němu opět sáhla. Napadlo mě zkusit odvykací metodu na BICOM a výsledek je úžasný. Hned první noc po terapii BICOM jsem usnula bez pomoci prášku, jen jsem se častěji budila. Ovšem důležité je, že mě ani nenapadlo vzít si prášek. Nyní usínám jako kdysi – velmi rychle a spím dobře.

K.M.
2023-03-05

Rozhodl jsem se pro kúru na hubnutí, protože jsem cítil, že bych se svou váhou měl začít něco dělat. Terapeutka mi postupně na přístroji pročistila všechny orgány a také mi doporučila změnu ve stravování a zařadit do programu pravidelný pohyb. Začal jsem tedy chodit na její doporučení na spinning. Po absolvování kúry se mi tuky snížily na polovinu a přibyla mi svalová hmota. Cítím se teď mnohem lépe. Děkuji terapeutce za milý a citlivý přístup.

J.H., Brno
2023-02-01

S biorezonancí jsem měla dobré zkušenosti již z minulosti. Terapie probíhá komplexně a reflektuje jak fyzické, tak psychické zátěže a současně jde o velký relax! Paní terapeutka je velice příjemná a empatická. Doporučuji! Š.K.

Š.K
2023-01-03

S biorezonancí mám velice dobrou zkušenost.Navštívila jsem pracoviště v Brně na Mendlově náměstí .Často mě bolela hlava a byla jsem pořád "nervózní" a nevyrovnaná a pořád unavená.Odcházela jsem klidná a odpočatá.....Hlava mě už nebolívá a nervozita je pryč.Biorezonanci mohu jen doporučit.

M.K.
2022-12-15

K Biorezonanci mě dostala moje maminka, která byla stejně jako já, z mého stavu zoufalá. Měla jsem velké problémy s menstruací po vysazení HA (kterou jsem byla nucena vysadit z důvodu vytvoření FNH na játrech). Nezabíralo téměř nic, gynekolog doporučoval pouze prášky na bolest nebo těhotenství.. Až jako zázrakem mi tehdy spadla do klína Biorezonance a skvělá terapeutka. To, jak jsem se 3 roky trápila, během pár sezení úplně zmizelo a moje menstruace je zase jako dříve. Navíc jsme vyřešily i nějaké psychické problémy, o kterých jsem neměla předtím ani tušení a hodně je potlačovala. Cítím se mnohem lépe a uvolněně.

D.J.
2022-12-01

Biorezonanční terapie mi spolehlivě řeší zdravotní i psychické problemy a to i diky vřelému přístupu terapeutky. Mohu doporučit všem, kteří nechtějí své neduhy léčit jen léky.

L.H.
2022-09-25

Mám revmatoidní artritidu už 17 let.Celou dobu jen na klasické medicíně.Tento rok se mi přihodilo několik ošklivých věcí(asi po biologické léčbě jsem přišla o zrak na jednom oku,biolka okamžitě vysazena) a já se rozhodla zkusit ještě něco jiného.Když jsem pročítala diety,nedokázala jsem si představit,že budu přežívat na tak drasticky omezených potravinách.Na Bicom jsem šla s otevřenou myslí,s tím,že to zkusím. Už po prvním sezení se mi po psychické stránce velmi ulevilo,o věcech, které mě velmi tížily, jsem nevěděla.Všichni víme, že autoimunitní onemocnění je hlavně o psychice a ta byla najednou v pohodě. Revmatoložka mě začala znovu přemlouvat na biologickou léčbu.V úterý jsem byla na kontrole a požádala o nové odběry. Biolka není potřeba,CRP mám 4. Moc děkuji.

Z.S.
2022-09-22

K revmatoidní artritidě se mi přidaly problémy s kotníkem levé nohy. Klasická medicína mi nedokázala s velkým otokem a sníženou pohyblivostí kotníku pomoci, protože všechna vyšetření byla v pořádku. Zánět kotníku se mi stále zhoršoval do takové míry, že jsem sotva chodila. A protože jsem byla zvyklá se hodně pohybovat, současně s pohybovými problémy se objevily i problémy psychické, kvůli velmi ztížené chůzi. S pomocí biorezonance se mé zdravotní problémy výrazně zlepšily. Současně se mi zlepšila paměť a opět jsem získala ztracenou chuť a radost ze života. A to není má léčba přístrojem Bicom dokončená. Také hodně oceňuji přístup terapeutky, která je velmi vnímavá a dovede nastavit v danou chvíli nejvhodnější způsob léčby. Mockrát děkuji.

I.H.
2022-09-07

Biorezonanci jsem vyhledala, abych po vyčerpávající mateřské dovolené, zlepšila svůj zdravotní stav. Měla jsem oslabenou imunitu, cítila jsem se velmi unavená a vyčerpaná. Měla jsem i překyselený žaludek, po jídle se mi vracely kyselé sliny do úst. Již po první návštěvě u vás jsem cítila silný příliv energie a žaludek se zklidnil tak, že už kyselost v ústech nepociťuji a mohu jíst i některé potraviny co mi nedělaly dobře. Nyní mám za sebou tři terapie a vmímám i zlepšení vztahů s parterem a synem. Mám větší sílu řešit problémy v rodině a dělat věci co mě dřív bavily. Díky vám a biorezonanci se zase můžu víc těšit ze života.

M.N.
2022-09-06

Na biorezonanci jsem začala chodit, protože jsem se již delší dobu necítila dobře po psychické stránce. Od té doby, co mám děti, jsem velice výbušná a dovede mě rozčílit i maličkost. Paní terapeutka je naprosto skvělá. Sestavila mi terapii, při které jsme se snažili zmírnit moji výbušnost a dostat ji pod kontrolu. Navíc jsme řešili i alergeny, které mi vyšly negativně. Asi po třetí návštěvě mi všechny alergie zmizely a musím říct, že se cítím opravdu líp a hlavně jednám více s klidem, čehož jsme se snažili docílit.

P.A., Brno
2022-07-04

Na biorezonanci jsem začala chodit kvůli svému zdraví. Protože jsem se po terapii cítila velmi dobře, rozhodla jsem se, že nechám zkontrolovat své děti. Synovi paní magistra působila pomocí přístroje na krční uzliny. Asi za dva dny jsem si uvědomila, že syn přestal chrápat, což byl překvapivý "vedlejší efekt", protože primárně jsme řešili jiný problém. Když jsem si to uvědomila byla jsem moc ráda a ihned jsem objednala i mladší dceru, která také trpěla na chrápání. Hned večer po biorezonanci, jsem netrpělivě čekala až usne, abych mohla pozorovat výsledek, ačkoli jsem si říkala, že to třeba bude chtít čas nebo opakování terapie. A po usnuti dcery jsem zjistila, že stačilo opravdu pouze jedno působení a efekt se dostavil. Její spaní bylo klidné a bez doprovodných zvuků. Byla jsem úplně nadšená. Ráno se mě dcera ptala jestli chrápala a když jsem jí řekla že ani trochu, byla velmi šťastná. Někdy výsledek není takto viditelný, zvlášť, když se působí na vnitřní orgány. Člověk může pouze naciťovat jak vnímá, že jeho tělo pracuje jinak. Terapie proti chrápání však byla "slyšitelná" okamžitě. Jsem nesmírně ráda, že se naše cesty s paní Kutnohorskou propojily, protože nejen, že přístroj Bicom opravdu pomáhá našemu zdraví, ale ona je velmi milý a empaticky člověk s vědomostmi z různých oblastí a vždy poladí tělo a pohladí duši. Děkujeme.

M.S., Brno
2022-06-08

Více než 15 let mě trápily opakované gynekologické záněty, které se střídaly se záněty močového měchýře. Vyzkoušela jsem opravdu nespočet lékařů, léčitelů, alternativních i medicínských terapií, byla jsem i na operaci, ale nic nepomohlo. Měla jsem stále velké bolesti břicha. Po bicom terapii jsem již bez bolestí a bez zánětů, což vnímám jako zázrak, protože moje situace se zdála již bezvýchodná. Oceňuji i lidský přístup paní terapeutky, který věřím, že také přispěl k mému uzdravení. Děkuji mnohokrát za Vaši práci.

J.D.Brno
2022-05-16

Cítím odpovědnost za své zdraví a proto zkouším různé způsoby, jak o sebe pečovat a udržovat se ve zdraví. Naštěstí jsem skvělou shodou okolností došla až do ordinace biorezonance a na vlastní kůži si vyzkoušela terapii Bicom. Řídím se heslem: nevěř všemu co se kde píše, ale raději si to vyzkoušej a udělej si úsudek sám za sebe. Jsem ráda, že jsem se skrze vlastní zkušenost s terapií Bicom zbavila občasné bolesti beder a viru HPV, který způsobuje rakovinu děložního čípku (absence HPV viru po terapii Bicom byla potvrzena lékařem z výsledků histologie).

J.K
2021-12-26

Terapii BICOM mi doporučila kamarádka, která stejně jako já řešila otěhotnění. Začala jsem pravidelně na terapie chodit, poladily jsme i jiné neduhy, aby tělo bylo v pořádku. Připojil se ke mně i manžel, u kterého se také spousta věcí poléčila a nyní jsme šťastní v očekávání :-) Na terapii jsem vzala i svoji maminku a všichni jsme s výsledky, přístupem a péčí obou dam nadmíru spokojení. Tuhle metodu hodlám využívat i nadále v našich životech. Moc děkujeme za vše.

2021-11-29

S výsledky terapie Bicom jsem velmi spokojená. Paní terapeutka má velmi profesionální a lidský přístup ke svým klientům. Již po první terapii jsem pocítila zlepšení zdravotního stavu - odezněl mi kašel a nachlazení, se kterým jsem se léčila neúspěšně několik týdnů, a také se mi upravilo zažívání po léčbě antibiotiky. Terapii Bicom mohu tímto všem doporučit.

A.K.
2021-11-11

Terapii a testování skrz Bicom mohu určitě doporučit. Vyzkoušeli jsme již mnohokrát, BICOM nás posunul dál v péči o naše zdraví. Pomohl nám odhalit nesnášenivost lepku, u nás příčinu opakujících se bronchitid. Pomohl léčit nepříjemné stavy u alergií, aniž bychom museli podstupovat složitá lékařská vyšetření. Nově máme vyzkoušenou jeho účinnost i u akutních stavů nachlazení, kdy po aplikaci terapie se stav za cca 4 hodiny výrazně a dlouhodobě zlepšil.

G.P., Brno
2021-10-25

Bicom jsem navštívila se synem na popud své kamarádky, která s ním již měla zkušenosti. Dvanáctiletý syn trpěl na bradavice, se kterými jsme bojovali 2,5 roku, ale bez výsledku. Zkoušeli jsme spoustu různých přípravků, několikrát bolestivé aplikace dusíkem, při kterých mi syn omdlíval. Nic nezabíralo, spoustu měsíců jsme denně prsty rozpařovali, brousili pemzou apod. Vždy bez výsledku, byli jsme bezradní a nešťastní. Na Bicom jsem šla s tím, že už zkusím cokoli, ale moc sem tomu nevěřila. Absolvovali jsme tři návštěvy a všechny bradavice, které jsme měli zmizely během asi tří měsíců. Neskutečné, děkuji moc za tento přístroj a moc ho doporučuji. Jsem ráda, že vím, že něco takového existuje a vím kam se s nějakým zdravotním problémem obrátit. Současně Bicom navštívil i můj manžel na odvykání kouření, kouřil přes dvacet let krabičku denně. Zkoušel odvykat sám několikrát, vždy to dal čtrnáct dní a nejen že se s ním nedalo vydržet jak byl podrážděný :-) ale vždy znovu začal. Tentokrát už nekouří přes tři měsíce a věřím, že to bylo tentokrát doopravdy. On sám tedy na Bicom nevěří, tvrdí, že to měl v hlavě sám nastavené, ale já si myslím, že ten účinek tam byl.

A.A.
2021-10-14

Biorezonanci u paní magistry můžu vřele doporučit. Sama jsem spoustu let trpěla na bolesti hlavy a migrény, které byly postupně intenzivnější a častější. V posledních letech snad nebyl týden, aniž by mně nebolela hlava. K paní magistře jsem se objednala na skvělé reference svého kolegy z práce a dobře jsem udělala, protože jsem už skoro rok bez bolestí hlavy a migrén, což je skvělé, děkuji.

J.S. Kuřim
2021-08-26

Po několika letech odhodlávaní a neúspěšných pokusů přestat kouřit jsem narazil na internetu na metodu odvykání kouření pomocí biorezonanční metody , hledal jsem dále a našel dobré recenze na toto pracoviště a přístroj Bicom Optima, následně jsem se na tuto terapii objednal i když jsem moc nevěřil v její úspěch , ale teď už je tomu 2 roky co nekouřím a proto s klidným srdcem tuto metodu i dále doporučuji.Děkuji K.S,

2021-03-31

Jsem velmi vděčná za možnost navštěvovat biorezonanci, která nejen mně, ale i našemu synovi velmi pomohla v období po porodu. Mé celkové vyčerpání a únava mě vedla k opakovaným zánětům v krku, kdy lékaři mi z důvodu kojení nebyli schopni pomoci ničím jiným než receptem na univerzální atb, jediné, které se u kojení směly používat, s jejich nasazením jsem naštěstí počkala a výsledky ukázaly bakterii, na které by stejně nezabraly. Biorezonance mě této bakterie po několika málo sezení zbavila a postavila mě na nohy bez podání jakýchkoli léků a bez ovlivnění mého čerstvě narozeného dítěte. Po dlouhých letech jsem se dozvěděla, jaké potraviny mi nesedí a vyladili jsme to natolik, že se mi postupně začíná vše upravovat a cítím se lépe také co se týče zažívání. Ještě však více oceňuji to, jak pomohla našemu malému synovi, který již ve 3 měsících trpěl opakovanými záněty močových cest, které jsme zprvu museli řešit atb, podstoupili jsme řadu vyšetření a byla nám doporučena dlouhodobá preventivní antibiotická kúra, místo toho jsme se však rozhodli vyzkoušet cestu biorezonancí. Děkuji terapeutce za vstřícnost a vždy brzké objednání, když jsme měli podezření, že syna něco zlobí. Vždy nám biorezonance zabrala a atb již nebyly nikdy od té doby potřeba, v tomto problému nám biorezonance pomáhala více jak jeden rok, než postupně tento problém přestal syna trápit tím, jak rostl. Děkujeme, moc si toho vážíme, že jsme tímto obdobím mohli přejít přirozeně bez vedlejších účinků atb. Když se něco se mnou či se synem děje (a není třeba akutní lékařský zásah), vím, že má důvěra mě vede vždy cestou k biorezonanci a děkuji oběma terapeutkám, že ta cesta k pomoci je vždy přívětivá a rychlá.

P.Z., Brno
2020-08-18

Bicom mi pomohl tam, kde se jiné formy terapie ukázaly jako méně účinné. Po dvou sezeních a prvotní (dosi bouřlivé odezvě) mého těla na terapii část potíží ustoupila zcela a ty zbývající projevují trvale sestupnou tendenci. Jako velké plus hodnotím i velmi vstřícný, veskrze lidský a současně pečlivý přístup paní magistry. K Bicomu se rozhodně budu vracet i v budoucnosti, nejen v případě akutních potíží, ale i jako k dobrému prostředku zdravotní prevence. Děkuji za to, že jste.

T.H., Brno
2020-08-16

Paní magistru jsem navštívila na základě dobrých zkušeností kolegyň v práci, které si vyprávěly o tom, jak jim BICOM pomohl s různými potížemi. Je mi 52 let a časem jsem už posbírala pár zdravotních nepříjemností, které nevyžadují zásadní léčbu, ale jejich zbavení by mi život rozhodně zpříjemnilo. Nejvíce mě utkvěla v hlavě její věta o možnosti eliminace intolerantních potravin, které mě způsobují alergické reakce. Pro někoho, kdo si už 20 let nekousl do jablka to zní naprosto neuvěřitelně. Ovoce pomalu zařazuji do svého jídelníčku a reakce na ně nejsou žádné nebo velmi mírné. To stejné s ořechy a dříve netolerovanou laktózou. Dát si kávu s mlékem bez večerního trojnásobného zvětšení dutiny břišní je nádhera. Za toto, a dále absenci častých oparů na rtech a v neposlední řadě daleko lepší spánek, což je nádhera, vděčím kůrám na BICOMu. Paní magistra má velmi rozumný přístup k různým zdravotních problémům, Má skvělé výsledky, ale současně zná i limity této metody a neslibuje nemožné. Já jsem velmi vděčná, že jsem tuto metodu objevila, doporučuji dál a rozhodně mám v plánu zařadit biorezonanci ke svým pravidelným preventivním návštěvám.

M.V., Brno
2020-01-30

K biorezonanci jsem se dostala přes referenci od mé vedoucí v práci. Měla jsem boreliózu a má praktická doktorka mi hned nasadila antibiotika a prášky od bolesti. Nicméně se to nezlepšovalo, takže jsem se rozhodla zkusit biorezonanci Bicom. Po vstupním testování jsem zjistila, že kvůli častému braní antibiotik (někdy i 5-6x do roka) mámv těle chemickou zátěž. Paní magistra provedla detoxikaci orgánů a eliminaci borelií. Po pár sezení jsem se cítila mnohem lépe. Po antibiotikách jsem se navíc osypala na tváři a rukách, takže jsme řešili ještě alergickou reakci. Do té doby mě všichni říkali, že se už nikdy nezbavím boleriózy a že se mi to bude jen zhoršovat. Po celkovém ukončení biorezonance jsem šla na testy k paní doktorce, která mi oznámila, že už nemám boreliózu, a sama tomu nemohla uvěřit. Při poslední návštěvě jsem na biorezonanci přišla kvůli bolesti v krku. Paní magistra mi zjistila streptokoka a začala znovu eliminovat. Po pár dnech už mě přestalo bolest v krku a po týdnu na kontrole už jsem byla zcela zdravá, a šlo to i bez antibiotik. Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost poznat biorezonanci a určitě při dalším příznaku nemoci volám první paní magistrě. Skvělý přístup k pacientům, jaký jsem ještě neviděla.

K.N., Svatobořice
2019-10-27

Po první zmínce o Bicomu jsem popravdě neměla asi jasný názor a pocit. Spíše nedůvěra. Stručně a jasně řečeno, mám několik důkazů jednoznačné účinnosti na sobě a mojí dceři, že nepochybuji a tuto zkušenost ráda předávám dál i svým nejbližším. U dcery začaly v 7 letech zdravotní problémy a pokud bychom neřešili na Bicomu, možná by byly problémy doteď. Díky Bicomu a 3 terapiím byla vyléčena mononukleóza a dcera je od té doby (což jsou již 3 roky) zdravá. Úžasný pocit pro rodiče. No a samozřejmě jsem si po tomto úspěchu chtěla vyzkoušet účinnost na sobě. Přestaly mě bolet kolena hned po první terapii (měla jsem kdysi boreliózu) a do druhého dne po terapii mi úplně! přestalo krvácení hemeroidů, které mě trápilo dva měsíce každý den ( již více jak rok jsem bez problémů). Jednoznačně doporučuju a kdybych měla jakýkoliv zdravotní problém já nebo moje děti, první, co zkusím, je Bicom.

R.Z., Brno
2019-08-10

Již dlouhé roky se snažím zbavit alergie na pyly, kterou jsem vždy míval skoro celé léto. Nedávno jsem se doslechl o metodě Bicom jako o nástroji, který má pomáhat přestat s kouřením a také odstraňovat alergie. Objednal jsem se tedy na celkovou vstupní prohlídku. Již krátce po absolvování této vstupní prohlídky jsem pozoroval výrazné zlepšení - přestaly mě pálit i slzet oči a také alergická rýma se výrazně zlepšila. V průběhu pár týdnů po vyšetření jsem si dokonce uvědomil, že většinu času alergii vůbec nemám. Letošní léto je tak z pohledu alergie nejlepší, jaké jsem zažíl. Bicom tedy mohu na potlačení alergie určitě doporučit.

Petr P., Brno
2019-07-24

O biorezonancii som sa dozvedela náhodou, a po x návštevách doktorov, kde som dostávala samé lieky na potláčanie bolesti bez žiadnych zlepšení, som sa rozhodla vyskúšať liečbu pomocou prístroja Bicom. Pani magistra mi spravila vstupné vyšetrenie a zistila,že moje problémy spôsobujú viaceré alergie na potraviny. Po jednej návšteve mi všetky problémy prestali a navyše neboli potrebné žiadne lieky. Jediná nevýhoda je, že táto metóda ešte v Českej Republike nie je hradená poisťovňou ako napríklad v Nemecku, či vo Švajčiarsku. Myslím, že x mesiacoch chodenia po doktoroch a užívaní všemožných liekov za tú cenu u pani magistry rozhodne stalo. Za mňa môžem biorezonanciu ako len doporučit. Týmto sa chcem poďakovať aj pani magistre, pretože život bez všetkých bolesti je naraz omnoho ľahší. Zuzana.

Z.V.
2019-06-09

Na biorezonanci jsem se objednala na doporučení své kamarádky, která tam byla se svojí dcerou a nelituji. Nejprve to bylo kvůli mé ztrátě čichu a chuti při ucpání nosu a stresu. Hned po první návštěvě se mi opravdu ulevilo a po pár dnech se čich a chuť začala obnovovat a stres se začal odbourávat. To co jsem dřív řešila a byli to opravdu malé věci, mi po návštěvě biorezonance přišli malicherné. Na konci února mě postihla laryngitida s ošklivou rýmou. Rýma ustupovala, ale najednou mě začala bolet hlava a pravá čelist, proto jsem se obrátila na paní magistru a byli to dutiny, za pár dní jsem nevěděla, že jsem nějaké bolesti měla a moc děkuji, protože mě zachránila od antibiotik. Opravdu jsou i její dcera za kterou jsem chodila ze začátku ochotné, poradí a milé a pomůžou bez chemie. Děkuji vám moc oběma.

J.Z.
2019-03-29

Jsem moc ráda, že jsem zvolila metodu biorezonance. Velmi mi pomohla především s hormonálním akné, které mě již delší dobu hodně trápilo. Každá návštěva byla moc příjemná a rozhodně do budoucna plánuji zdravotní problémy opět řešit biorezonancí. Děkuji za pomoc! :)

V.M.B.
2019-01-17

K paní magistře na BICOM jsem se objednala na doporučení a určitě toho nelituji. Měla jsem problémy s hormony - váhou (hubla jsem a nemohla přibrat) akné a padání vlasů. Vyzkoušela jsem spoustu léků a přípravků, které nebyly zrovna levné, byla jsem i na několika vyšetřeních, ale nic nepomohlo a umělé hormony jsem do sebe dávat nechtěla. Paní magistra je moc příjemná, ochotná a opravdu pomůže a poradí. Metodu BICOM určitě doporučuji všem, které trápí nějaké zdravotní problémy. Po 4 návštěvách (poslední byla jen kontrolní) v průběhu cca 3 mešíců se cítím výrazně lépe, mám víc energie, hormony se srovnaly, vlasy přestaly padat v chomáčích a opět zhoustly. Akné z 90% vymizelo (podpořila jsem léčbu pomocí plasmoterapie) a pleť je výrazně kvalitnější, hezčí a akné se změnilo na pár malých pupínků, které se objeví v době menstruace.

M.H.
2019-01-14

Jsem rada a vdecna za to, ze jsem pred rokem uplnou nahodou narazila na metodu Bicom. Po absolvovanych sezenich se v soucasne dobe konecne citim lepe, lehceji, zdraveji a to bez toho, abych uzivala jakekoliv leky. Prisla jsem k paní magistře v uplnem psychickem, fyzickem a dusevnim vycerpani, unavena, s pocitem neskutecne tezkosti celeho tela. Trapila me olupujici se kuze na prstech rukou. Tyto potize postupne ustoupily. Urcite se budu pravidelne vracet na kontrolni premerovani, protoze tyto terapie se staly soucasti pece o moje telo a dusi. Lidsky pristup plny pochopeni a ochoty vyslechnout je obdivuhodny a ve spojeni s terapii Bicom dokaze to, co zadne leky. Dekuji a preji plno uspechu!

edita.š.
2019-01-03

Od roku 2016 jsem začala mít problémy s pravou nohou. Měla jsem velké bolesti v patě, které se stupňovaly tak, že každé ráno jsem nemohla ani pořádně chodit. Zkoušela jsem různé mastičky, hledala jsem na internetu různé rady, ale nic z toho nepomáhalo. Poté jsem začala jezdit k ortopedovi, který mi pomohl z nejhorších bolestí, ale jen na krátkou dobu. Ani rázová vlna mi nepomohla, ale ba naopak rozpoutala další problémy. Od kamarádky jsem se dozvěděla o biorezonanční metodě BICOM. Od září tohoto roku navštěvuji paní terapeutku. Během 3 měsíců mi pomocí biorezonance dala nohu do pořádku jak po ortopedické stránce, tak i po stránce cévní a zároveň provedla celkovou detoxikaci těla. Od té doby již netrpím žádnými bolestmi, nohu mám již zcela zdravou. Biorezonanci můžu všem jen vřele doporučit. S přístupem obou terapeutek jsem byla velice spokojena a jsem jim za vše velice vděčná.

J.G.
2018-12-07

Dobrý den, přes 30 let kouření a snahy několikrát přestat, i stále opakované neúspěšné pokusy, mi nedávaly další naději, že bych snad mohla skutečně přestat kouřit. Od své velmi spokojené dcery a jen pozitivních zkušennostech s přístrojem Bicom, jsem od ní před dvěma léty dostala dárek, a to na přístroj BICOM, který mi měl pomoci přestat kouřit. No, nevěřila jsem tomu, ale moje dcera mě přesvědčila, jelikož sama měla zdravotní potíže a od doby, co byla u paní terapeutky na přístroji, tak od té doby byla nadšená, že už potíže nemá, a tak jsem dárek přijala, šla a vskutku jsem při odchodu z ordinace už nekouřila, ale ten návyk si neustále chodit zapalovat, mi chvíli trval... postupně odezněl a opravdu od té doby nekouřím. Navíc díky několikaletému kouření jsem měla i potíž s plícemi a dýcháním, také všechno vyléčeno a vpořádku. Sama si to neumím vysvětlit, ale byla to pro mne jediná možnost, jak vskutku přestat kouřit...

(maminka od Kateřiny)
2018-08-20

Hezký den všem, kdo budou číst i tuto moji recenzi...:). O přístoji BICOM jsem slyšela před pár lety, ale nijak jsem tomu nevěřila, nevěnovala pozornost... Lékaři dělali sice své, ale nikam to nevedlo a jelikož jsem vyzkoušela už kde co, ať už akupunkturu, různé přírodní doplňky i léčitele, nějak jsem stále prožívala zdravotní problémy... Na přístroj BICOM jsem opět narazila právě po pár letech ve svých poznámkách a řekla si, že zkusím toto, ale nijak jsem tomu po zkušennostech, co jsem už prožila a negativních výsledcích, nevěřila... Co mě asi tak nejvíce trápilo, bylo šílené CELODENNÍ KAŽDODENNÍ PÁLENÍ ŽÁHY!!! Nevím, zda-li je na tom někdo podobně, je to něco nepopsatelně nepříjemného... Léky od doktorů zpočátku zabrali, postupný návyk přestal mít účinek, zvýšení dávek nezabíral... neustálé běhání po doktorech a vyšetření gastroskopie... brrr... A co z toho...? Jen ztráta času a další a další nepříjemné UTRPENÍ a NEPOPSATELNÉ nepříjemné pálení žáhy dál... Na biorezonanci jsem se objednala a řešila tento problém před 2 lety. Je to k neuvěření, píši až s odstupem času, ale od té doby, co mi paní magistra a její přístroj BICOM pomohl = UZDRAVIL, jsem ani jednou nezažila pálení žáhy... Ani jednou jedinkrát...!!! Je to k neuvěření, ale je to tak. Co se týče ostatních neduhů - to samé... Pokud je někdo, kdo má stejné dilema, jako kdysi já... tak neztrácejte čas čekáním a určitě se pro BICOM rozhodněte, ušetří vám spoustu času a i peněz... a hlavně = UZDRAVÍ... (Kateřina)

Kateřina
2018-08-20

Nevím kde mám začít ale přišla jsem do ordinace biorezonance s řadou problémů. Hlavním důvodem bylo přestat kouřit, zbavit se alergie spojenou s intolerancí na ořechy a skořápkové plody a také problému s kloubem na kotníku. Na kouření to zabralo ihned, už během pár hodin jsem necítila nutkání si zapálit. Nemám žádné abstinenční příznaky a prostě od té doby nekouřím. Co se týče ořechů, zkusila jsem si dát jednu polévkovou lžíci Chocapicu od Nestle a zpozorovala jsem změnu už po 3 dnech od první terapie. Žádná vyrážka, žádné zažívací potíže. Velkou pomocí byl čip i kapičky, které prodlužují účinek terapie. Včera jsem absolvovala druhou sérii terapie s přístrojem Bicom a mohu už říct, že to je na lepší cestě. Dokonce Bicom odhalil další vadu v již zmiňovaném kloubu, kterou na ortopedii nebyli schopní najít. A ještě něco pro čtenáře, pokud se to dostane na web. Tak pokud hodláte něco udělat prospěšného pro vaše zdraví tak vám mohu vřele doporučit přístroj Bicom u paní Magistry Kutnohorské. Za sebe mohu říct, že se o mě ve své ordinaci starala a stará jako o vlastní a dělala a dělá maximum pro to abych se cítila lépe. Za to velký palec nahoru jak pro paní terapetku, tak pro přístroj Bicom. Určitě při objevení dalších potíží budu nadále využívat Bicom.

F.M.
2018-07-20

Po uzdravení mého syna, jsem se rozhodla BICOM také vyzkoušet. Chtěla jsem vědět jestli nemám v sobě také nějaké bakterie, protože jsem dlouhodobě trpěla zažívacími problémy a paní magistra mně řekla, že mám narušené játra, žlučník a střeva. Na druhém sezení zjistila, že mám zablokovaný 4. až 7. krční obratel, který mě následně odblokovala. Třetí terapie byla pouze kontrolní. Měsíc od první terapie pociťuji uplné zlepšení a výrazně doporučuji

Ingrid Balcárková
2018-05-12

Ve svých 18. letech jsem dva měsíce po sobě prodělal spontánní pneumotorax (prasknutá plíce). Po několikáté hospitalizaci mně doktoři nebyli schopni říct co mně je a z čeho to je. Půl roku jsem nebyl schopen normálně fungovat: neustálé bolesti, nespavost a zároveň jsem byl pořád unavený. Už zoufalý jsem jako poslední možnost vyhledal biorezonanci Bicom a ta mě zbavila veškeré bolesti, jíž způsobovaly chlamydie a streptokok v plicích. Následně mě terapeutka ještě našla zlatého stafylokoka v krku. Všeho mě zbavila po 3 terapiích a hodlám na BICOM chodit pravidelně každý rok jako prevence. Výrazně doporučuji

Jan Balcárek
2018-05-12

K přístroji Bicom mne přivedly bolesti břicha. Přicházely řadu let jen občas, zhruba jednou za rok, v posledních několika letech ale byly častější, intenzivnější a trvaly déle. Měla jsem již dříve z vyšetření sondou diagnostikovanou v žaludku bakterii Helicobakter, potíže s bolestmi břicha jsem proto přisuzovala právě této bakterii. Stále se mi ale nechtělo přeléčit bakterii antibiotiky. Bolesti se ale vystupňovaly natolik, až jsem musela akutně vyhledat lékaře a nechat si předepsat lék na utišení. Následně jsem se objednala na biorezonanci Bicom jako na poslední možnost před antibiotiky. Po třech terapiích, které odstranily nejen Helicobacterie, ale i další, a možná ještě více ve mně přemnoženou bakterii e-coli, jsem už bolesti břicha ani jednou neměla. Z možnosti této léčby jsem nadšená. Je neinvazivní a funguje. Všem určitě doporučuji :-)

D. K., Brno
2018-04-11

Biorezonančná metóda BICOM v Brně mi pomohla zbaviť sa všetkých nežiaducich baktérií v rekordne krátkom čase čo by u klasickej medicíny nebolo možné. Je to skutočne nesmierne účinná metóda na očistu tela pred nežiaducimi parazitmi, baktériami, plesňami, vírusmi a dokonca pomáha telo zbaviť sa ťažkých kovov. Pani magistra má veľmi príjemný prístup a záleží jej na vyliečení každého pacienta čo je nesmierne dôležité. Samozrejme tiež hrá dôležitú úlohu správne psychické nadstavenie každého pacienta tak, aby sa tým pomohlo liečebnému procesu. Túto metódu liečby môžem každému vrelo doporučovať.

M.B., Lipt.Mikuláš
2018-02-07

Kouřil jsem 8 let cca 15-20 cigaret denně. Díky biorezonanci se mi povedlo přestat. Biorezonance mě naprosto zbavila chuti na cigaretu. Slečna Nikola byla moc příjemná, kromě samotné terapie mě vybavila spoustou užitečných rad. Rozhodně doporučuji.

T.R., Brno
2017-12-05

Původně jsem šel na biorezonanci prakticky jen z hecu, jestli mi pomůže přestat kouřit po víc než 11 letech kouření krabičky denně a byl jsem poněkud skeptický, protože jsem už biorezonanci před pár lety neúspěšně podstoupil. Teď je to už dva týdny, co nekouřím a cítím se skvěle. Chuť na cigaretu jsem za tu dobu měl jen jednou u piva, ale ta po pár minutách sama odezněla. Teď si užívám ušetřené 2 hodiny denně, které jsem dřív prostál na ulici s cigaretou v ruce. Za mě se jedná o super metodu pro odvykání, kterou naprosto doporučuji. Samozřejmostí je i příjemný osobní a přátelský přístup terapeutky.

M.N., Brno
2017-12-05

Jsem ráda že, jsem poznala léčbu přístrojem Bicom. Bylo to v době, kdy jsem byla zcela bezradná z reakce po očkování své 15 leté dcery, vrátil se jí po 10 letech atopický ekzém, kterým trpěla jako malé dítě. Nepomohla ani hospitalizace v nemocnici (spíše se atopický ekzém vrátil a to v horší verzi!) Po užití hormonálních mastí a kortikoidů v kombinaci s antibiotiky jí velmi poškodili vnitřní orgány. Dcera velmi trpěla, měla ekzém na 80% těla, veli bolestivý v té nejhorší verzi, kdy měla na těle obrovské mokvající a krvácející rány.... Po 2 mesíčním léčení přístrojem Bicom se rány začaly hojit a začala se dceři obnovovat kůže....momentálně je ve fázi hojení, byla to veliká ložiska a to chce čas.... Každopádně velké díky za obrovský zvrat a hlavně úlevu od bolesti mé dcery. Jsem za to obrovsky ráda :)

S.H., Brno
2017-05-22

Navštívila jsem biorezonanční metodu na popud mé sestry, která chtěla přestat kouřit. Po jednom sezení opravdu přestala a již rok nekouří. Já jsem chtěla odstranit chutě na jídlo a napravit psychiku. Jsem asi měsíc po sezení a myslím, že to funguje, naprosto jsem se zklidnila a i chutě a žravá je v pohodě, dokonce jsem zhubla za měsíc 4 kg.

Květa Karasová
2017-02-13

Diky Vasi peci a pristroji Bicom optima se mi nejen vyrazne zlepsil a stabilizoval celkovy zdravotni stav, ale behem jednoho sezeni jste me zbavila intenzivni zavislosti na cokolade, coz je prekvapive nejen pro me, ale zejmena pro me okoli.☺ Moc dekuji!

R.A., Brno
2016-08-09

Více než 7 let jsem se léčila s alergií, která se projevovala celým svěděním kůže a musela jsem během 7 let užívat různé druhy prášků na alergii, které moje potíže utlumily, ale nikdy mě nevyléčily. Jsem velmi šťastná, že jsem měla možnost podstoupit biorezonanční terapii BICOM. Po 4 návštěvách u paní magistry jsem se konečně dozvěděla příčinu mojí alergie a od té doby žádné prášky neužívám. BICOM mi také pomohl navrátit menstruaci, kterou jsem rok nemohla dostat samovolně kvůli cystám na vaječnících a také vysazení hormonální antikoncepce. Z tohoto důvodu jsem musela docházet na injekce na vyvolání menstruace. Co jsem podstoupila tuto terapii se menstruace upravila a zase ji dostávám samovolně. Opravdu BICOM doporučuji všem, paní magistro, velké díky!! LV

L.V.
2016-05-06

Po vleklých pětitýdenních problémech s nachlazením a týden trvající horečkou, kdy paní doktorka na pohotovosti dokonce chybně diagnostikovala angínu a tudiž nasadila špatná antibiotika, byla mi poraděna a z dobrých zkušeností doporučena návštěva paní magistry s testováním a terapií na přístroji BICOM. Po dvou dnech (přes vikend, terapie proběhla v pátek v 16 hodin) po terapii veškeré problémy odezněly. Mohu jen doporučit a paní magistře tímto mnohokrát děkuji.

Martin Dvořák
2016-04-28

S přístrojem BICOM mám velice dobré zkušenosti. 5 let jsem trpěla velkými problémy se zažíváním. I když jsem držela přísnou beztukovou dietu, měla jsem stále bolesti břicha, připadala jsem si plná a nafouklá, váhu jsem nesnižovala.Také jsem měla alergii na lepek a držela jsem bezlepkovou dietu. Testování na přístroji BICOM ukázalo chronickou poruchu vylučování jater, žlučníku a slinivky. Již po první terapii jsem se cítila o mnoho lépe a váha šla dolů o 3 kg. Po dvou měsících jsem zhubla 14 kg, bolesti břicha ustaly, vrátila jsem se zase k normálnímu pečivu a cítím se velice dobře. Po mých zkušenostech s přístrojem BICOM se na tuto terapii chystá celá naše rodina i někteří známí. Je jen velká škoda, že se o této metodě málo ví, chtělo by to větší propagaci.

LS
2015-12-10

Od roku 2016 jsem začala mít problémy s pravou nohou. Měla jsem velké bolesti v patě, které se stupňovaly tak, že každé ráno jsem nemohla ani pořádně chodit. Zkoušela jsem různé mastičky, hledala jsem na internetu různé rady ale nic z toho nepomáhalo. Poté jsem začala jezdit k ortopedovi, který mi pomohl z nejhorších bolestí, ale jen na krátkou dobu. Ani rázová vlna mi nepomohla, ale ba naopak rozpoutala další problémy. Od kamarádky jsem se dozvěděla o Biorezonanční metodě BICOM, kam jsem začala docházet. Během 3 měsíců mi zcela vyléčila nohu jak po ortopedické stránce, tak i po stránce cévní a zároveň provedla celkovou detoxikaci těla. Od té doby již netrpím žádnými bolestmi, nohu mám již zcela zdravou a můžu všem jen vřele doporučit tuto metodu. S přístupem obou terapeutek jsem byla velice spokojena a jsem jim za vše velice vděčná.

J.G.
2015-12-05

Konečně jsem našla cestu a způsob, po kterém se zase cítím plná energie. Bicom mi pomohl nejen se zdravotními problémy, které vystrčily růžky po porodu, ale taky s psychickým zdravím. Škoda, že jsem o tom nevěděla dřív. Paní magistře moc děkuji a těšíme se na další návštěvu i se synem Matyáškem.

L.P.
2015-10-14

Více než 10 let jsem se léčila s alergiemi a chronickým zánětem v oblasti ORL. Navzdory léčbě antihistaminiky a kortikoidy se stav zhoršoval, léky přestaly účinkovat a lékař nabídnul operaci s nejistým výsledkem. Po 5 návštěvách na biorezonanci jsem bez obtíží, léky nepotřebuji. Je radostné zjistit, že na problémy, s nimiž si klasická medicína dokáže jen omezeně poradit, lze najít opravdu účinné alternativní řešení.

HN
2015-07-28

BICOM doporučuji všem, jako výbornou alternativu k tradiční medicíně. Mnoho let jsem trpěla zažívacími problémy, které došly až tak daleko, že jsem pomalu nemohla nic sníst, aby mi nebylo špatně. Hned po první návštěvě mnohaleté problémy ustoupily a cítila jsem se mnohem lépe, měla jsem více energie, než kdy předtím. Jen lituji, že jsem tuto metodu neobjevila mnohem dříve, mohla jsem si odpustit mnoho let trápení. Teď je šest týdnů po první návštěvě, cítím se pořád skvěle a konečně si můžu dopřát oběd bez stresu a bolesti.

T.F
2015-06-24

BICOM můžu doporučit všem. Mé dceři se po roce boje s atopickým ekzémem podařilo zvítězit a do měsíce po léčbě na přístrojise dostavilo výrazné zlepšení, po 2 měsících už jen promazáváme bambuckým máslem. Přístroj odhalil potravinové intolerance, nepříznivé reakce na prací prášek a vodu, kterou používáme, dále zatížení organismu boreliemi a další. U mě velmi bolestivý zánět kyčle, příčinou bylo zvýšené množství borelií právě v kyčli. Vše pominulo během pár dní, bez chemikálií. U dcery bez kortikoidů a věčného patlání všemi možnými mastmi. Děkujeme Vám paní magistro, že jste. Přístroj je úžasný, ale také záleží na tom, kdo s ním pracuje a jak.

H.P
2015-06-17

Dcera skoro rok trpěla postupně zhoršující chorobou - virus moluska. Po různých doporučeních jsme nenavštívíli kožního lékaře, byť jsme měli doporučení od dětské doktorky. Mazali jsme, koupali, škrabali pemzou - děnně, ale zhoršovalo se to. Navštívili jsme biorezonanční pracoviště v Brně. Krom poladění dalších věcí u dcerky se terapeutka zaměřila na molusku. Trvalo to několik sezení - asi 5 - než se něco hnulo. Pak to ale mělo rychlý spád, diagnostika odpovídala skutečnosti - moluska ustupovala, léčbu jsme ukončili a už měsíc má dcera krásnou pokožku všude tam, kde měla nemalé vředíky v počtu asi 60 na hýždi a v podkolenní. Dcera při „léčbě“ vůbec netrpěla bolestí, je to za náma. Zprvu dlouhé měsíce zhoršování, po aplikaci Bicomu Optima rychlé zlepšení a uzdravení. Další členové rodiny také prošli biorezonancí přístrojem Bicom Optima. Terapeutka poladila zdravotní stav - tam nejsou výsledky tak hmatatelné, ale potíže také nebyly tak viditelné jako u dcery. čekáme na dlouhodobější účinek. Zajímavé je, že přístroj zjistil i něco, v čem jsme nemysleli, že je problém a protože to většinou vyřešil, neodhalíme, jak to vskutku bylo. jsme za tu molusku fakt rádi. Domluva a terapie s paní terapeutkou příjemné, milé, vstřícné, pohodové.

Svobodovi, Brno
2015-06-16

Jako snad kazda novodoba matka jsem byla postavena pred kontroverzni rozhodnuti: ockovat-neockovat HEXA vakcinou? Dlouho jsem zvazovala pro a proti. Chtela jsem dceru (18 mesicu) nechat naockovat, ale soucasne jsem mela obavu z moznych nasledku. Na internetu jsem patrala v ruznych diskusich, az jsem nasla odkaz na BICOM, ktery nabizel reseni. Pred samotnym ockovanim jsem dceri na BICOMu nechala posilit vsechny dulezite organy a zvysit imunitu a hned po ockovani jsem ji nechala vyloucit z tela skodliviny (hliník), ktere se do organismu s ockovaci latkou dostaly. Dcera vsechno zvladla naprosto bez komplikaci a ani nemela stopu po vpichu jehly. Jsem moc spokojena, nasla jsem reseni, ktere mi pomohlo se rozhodnout. Mohu jen doporucit.

-
2015-05-10

Měla jsem vleklé dlouhodobé zdravotní problémy, se kterými klasická medicína nebyla schopná nic udělat ani je diagnostikovat. Po mnoha pokusech tyto problémy vyřešit dietami, očistami, sportem apod. , které zabíraly jen dočasně, mi byl doporučen biorezonanční přístroj Bicom. Po několika sezeních vše začalo odeznívat, vrátila se mi energie a všechny další tělesné funkce se upravily na normální bezproblémový režim, tzn. ZDRAVÍ. Po této zkušenosti jsem na testování vzala i dceru 8,5 let a manžela se závažným onemocněním. Mohu jen doporučit.

Jarmila D. Brno
2014-10-02

Po opakovaných onemocněních bakteriálního původu, která jsem prodělal v loňském roce a která byla klasickou medicínou léčena antibiotiky, jsem asi po půl roce dospěl k názoru, že je třeba zamezit další konzumaci chemických preparátů a začal jsem hledat alternativní způsoby léčby lidského organizmu – tedy všechny ostatní, kromě chemických. O existenci a principu fungování BICOMU jsem věděl, začal jsem tedy na doporučení dojíždět na terapie do Olomouce. Otevření pracoviště v Brně jsem samozřejmě velmi uvítal. Od doby prvního sezení, tehdy ještě v Olomouci, jsem měl několikrát příznaky možné recidivy, asi ve dvou případech potvrzené na přístroji BICOM, nicméně následné kůry na přístroji BICOM se ukázaly jako způsob řešení problému. Kromě výše uvedeného, jsem absolvoval další programy, které se ukázaly také jako účinné, takže biorezonanci mohu doporučit.

T.P. Brno
2014-06-22

Doplnění mého příspěvku: Tento týden lékařské gynekologické vyšetření potvrdilo výborné výsledky - problémy ustoupily a myom se zmenšil. Protože se paní doktorka zajímala, co jsem dělala, BICOM jsem uvedla. Pro mě zůstává biorezonanční metoda BICOM obrovskou možností a šancí, kterou můžu udělat v péči o své tělo a zkouškou k vyřešení třeba konkrétního problému, vedle dalších možností, pro které se sama za sebe pořád rozhoduji.

Ing. Jaroslava Svitková, Brno
2014-06-20

Když jsem zjistil co biorezonanční testování BICOM dokáže, rozhodnul jsem se testování si vyzkoušet v Brně. S průběhem testování jsem byl spokojen, jelikož výsledky testování byly v souladu s lékařským vyšetřením. Testování navíc odhalilo intoleranci na určité potraviny a blokaci některých orgánů, které se následně podařilo odblokovat. Metoda mne částečně zklamala v tom, že nedovedla odstranit a zmírnit zánět a bolest šlach.

Ing. Ladislav SVITEK
2014-05-27

BICOM pro mě znamená skvělou možnost prevence, sladění diagnozy lékařem a možné ovlivnění ev. nesrovnalostí. Ve svých 52 letech jsem vcelku zdravá. Ale v posledních letech jsem se trápila s těžkostmi v přechodu. Poslední vyšetření u lékaře mi ukázalo myom v děloze, který způsoboval silné krvácení během menzes. Cítila jsem , že chci ještě k léčbě hormony, speciálními bylinkami a ovlivnění na psychické úrovni mého těla ještě přidat něco. Dozvěděla jsem se o možnosti testování a ovlivnění BICOMEM. Testování probíhá v příjemném prostředí, bezbolestnou metodou. Paní magistra laskavě vysvětluje, co měří a co zjistila pomocí elektrod. Překvapilo mě množství informací a podrobností, které jsem se o svém těle dozvěděla a přesnost testování. Velmi mě zaujala možnost stanovení degenerativních buněk v těle a přesná lokalizace a ovlivnění bakteriálního zatížení konkrétně u zubů. Souhlasila jsem nejen s testováním , ale i s kůrou, kterou jsem podstoupila několikrát. Moje problémy s přechodem se upravily. Na lékařské vyšetření se chystám. Cítím se skvěle. Ale protože starost o fungování mého duševního a fyzického těla mi není lhostejná, rozhodně svoji spolupráci s BICOMEM a tedy i paní magistrou nepovažuji za ukončenou.

Ing. Jaroslava Svitková, Brno
2014-05-25

Po operaci nádoru a při následném ozařování jsem pravidelně podstupoval detoxikační program na přístroji Bicom. Toxické látky se z těla po terapii vyplavují mnohem rychleji, takže jsem nepociťoval ani zvýšenou únavu. Mohl jsem se ihned po hospitalizaci v nemocnici zařadit do pracovního procesu. Kontrolní vyšetření jsou po několika letech stále negativní, ale i přesto chodím čtvrtletně na detoxikaci organismu a posílení imunity. Biorezonance je metoda, která mi velmi pomohla zlepšit můj zdravotní stav a doplnila klasickou metodu léčby.

K.A., Brno
2014-05-08

Když jsem se dozvěděl o biorezonanční metodě pomocí přístroje Bicom, rozhodl jsem se ji vyzkoušet. Do té doby jsem trpěl opakovanými záněty nosní dutiny, močového měchýře a vysokým krevním tlakem. Po třech sezeních odezněla jak chronická rýma, tak i zánět močového měchýře. Upravil se mi i vysoký krevní tlak, takže jsem mohl přestat užívat léky na jeho snížení. Biorezonanční metodu Bicom vřele doporučuji.

Jiří Nováček, Brno
2014-04-10

V období puberty kolem 17. roku mého života jsem trpěla velmi škaredým a zánětlivým akné vulgaris na obou tvářích. Tento problém mě hodně omezoval a trápil. Styděla jsem se za to, jak můj obličej vypadal. Vyzkoušela jsem všechno možné, abych se tohoto problému zbavila. Navštěvovala jsem dermatoložku, specialistku, která mi pokaždé na pleť dávala velmi drahé a pro pleť drastické přípravky, hlavně tedy tekutá antibiotika. Po jejich aplikaci tváře velmi štípaly, bylo to nepříjemné a problém to nikdy nevyřešilo do hloubky a na trvalo. Pak jsem se dozvěděla o BICOMu. Jeho pomocí mi byl vytestován zlatý stafylokok v těle, který se mi pod kůží tvořil a způsoboval na tvářích již zmíněné zánětlivé akné. Následovalo několik kůr zaměřených na vyvedení stafylokoka, posílení a detoxikaci organismu a bylo po problému. Moje pleť měla vždy k nedokonalostem blízko, ale od té doby, co mi pomohla biorezonanční metoda BICOM, se mi už nikdy akné v tak rozsáhlé míře nevrátilo. Sem tam se maximálně objeví malý pupínek. Díky BICOMu jsem věděla, kde je problém. Na to by dermatoložka nikdy nemohla přijít.

Helena K., Brno
2014-03-17

Bicom vřele doporučuji. Kouřil jsem 18let, krabičku denně. Dnes je to měsíc po absolvovaní biorezonance a nekouřím. Začal jsem i zdravě jíst abych se vyvaroval přibírání a mám 5kg dole:) Jsem velice spokojený a citím se skvěle. DOPORUČUJU

M.D., Brno
0000-00-00