Mgr. Gisela Kutnohorská
Mgr. Nikola Kadlíčková
Bc. Blanka Bobotová

CO JE BIOREZONANCE

V ČEM A KOMU BICOM POMÁHÁ

PRŮBĚH KÚRY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

PRŮBĚH KÚRY

Používáme bezbolestnou a šetrnou testovací metodu na nejnovější verzi přístroje - BICOM Optima.

Standardní vstupní testování a následnou kúru dělíme do jednotlivých kroků tak, abychom dostaly ucelenou informaci o somatických, resp. psychických problémech klienta. Celá procedura probíhá v příjemném a klidném prostředí eliminovaném od elektrosmogu a patogenních zón.

1. krok 10 min

2. krok 30-50 min

3. krok 10 min

4. krok 40 – 50 min

Metodika

Pomocí sady ampulí pro testování energetických souvislostí v organismu lze efektivně zjistit, který orgán je oslabený nebo naopak zablokovaný. Zátěžovými ampulemi zjišťujeme patogenní zátěže na jednotlivých orgánech (bakterie, viry, těžké kovy, chemická zátěž, plísně, paraziti, elektrosmog) a dále, zda se jedná o akutní (náhlou) nebo chronickou (dlouhodobou, opakovanou) zátěž.

Nedílnou součástí vstupního měření je také test reakce na potraviny, zvířecí chlupy a srst, jarní a letní pyly, prach a roztoče (více informací zde)

Po vyhodnocení testu s vámi prodiskutujeme následné kroky biorezonanční metody a sestavíme individuální program. V rámci vstupní návštěvy již probíhá pomocí biorezonance harmonizace a stabilizace organismu tak, aby byl schopen podstoupit vhodné programy na detoxikaci (vyvedení) patogenů z postižených orgánů a jejich posílení. Nedílnou součástí harmonizace je použití Bachových esencí. Jako poslední krok zařazujeme programy na celkové posílení imunitního systému.

U chronických problémů je třeba více sezení, v akutních případech dochází k eliminaci patogenů a harmonizaci těla většinou po první nebo druhé návštěvě.

Při testování i biorezonanční kúře můžete v klidu odpočívat nebo si číst svoji oblíbenou knížku, časopis,...

V následném kontrolním sezení, které probíhá cca za 7 – 14 dní, zjišťujeme účinek biorezonance na organismus z předcházející kúry. Pokud má klient dlouhodobé nebo opakované problémy, symptomy většinou přetrvávají po biorezonanci ve slabší intenzitě. Pak je nutné některé programy opakovat nebo zařadit jiné vhodné.