Mgr. Gisela Kutnohorská
Mgr. Nikola Kadlíčková
Bc. Blanka Bobotová

CO JE BIOREZONANCE

V ČEM A KOMU BICOM POMÁHÁ

PRŮBĚH KÚRY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Všechny články v rubrice

Nikotinová závislost...

Biorezonanční metoda Bicom velmi úspěšně pomáhá při odvykání kouření. Je to neinvazivní metoda, nemá žádné vedlejší účinky a může ji podstoupit každý kuřák, který se rozhodne s kouřením skoncovat bez ohledu na věk a míry závislosti na nikotinu (počtu denně vykouřených cigaret). Je to rychlá, bezbolestná a osvědčená metoda, která vám pomůže zbavit se závislosti na cigaretách.

Průběh odvykací kúry není časově náročný, trvá cca 30 – 45 minut. Nevyžaduje od vás žádnou mimořádnou přípravu. Pro zvýšení účinnosti je pouze žádoucí nepožívat minimálně 6 hodin před kúrou stimulanty jako je černý čaj, káva, alkohol nebo energetické nápoje.

Nezbytně nutný je však nedopalek vaší „poslední cigarety“, kterou do poloviny vykouříte nejlépe těsně před návštěvou.

Ano, je to tak jednoduché!

Úspěšnost při pomoci odvykání kouření pomocí biorezonanční metody Bicom činí cca 80% (tj. z 10 klientů – kuřáků se stává po první kúře 8 nekuřáků). Pokud klient do 2 týdnů zrecidivuje (opět si zapálí), druhou proceduru má možnost absolvovat zdarma.

Pomoc při odvykání závislostí na sladkém, alkoholu, lécích, kávě,...

probíhá principiálně shodně s odvykáním kouření s tím rozdílem, že místo nedopalku si přinesete to, na čem jste závislí.

Že to není možné?

Přijďte se přesvědčit!

Cena základního programu činí 1200,- Kč (antistresový program, harmonizace organismu, eliminace blokád, antizávislostní program)

Cena rozšířeného programu činí 1400,-Kč (stejný jako základní program + čip k podpoře účinku metody)