Mgr. Gisela Kutnohorská
Mgr. Nikola Kadlíčková
Bc. Blanka Bobotová

CO JE BIOREZONANCE

V ČEM A KOMU BICOM POMÁHÁ

PRŮBĚH KÚRY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

NEPLODNOST

Všechny články v rubrice

Neplodnost obecně

Jednou z hlavních příčin neplodnosti je porucha v oblasti reprodukčních orgánů u jednoho z partnerů (40-50% případů) nebo u partnerů obou (5-10% případů). Neplodnost na straně ženy se objevuje převážně častěji než na straně muže. Nejčastějšími důvody způsobujícími tyto problémy jsou endokrinní faktory, tubární a peritoneální faktory, dále imunologické a cervikální faktory.

Dalšími příčinami mohou být problémy v oblastech životně důležitých orgánů, jako jsou ledviny, játra, nadledvinky, štítná žláza, hypofýza a dalších orgánů, které se aktivně podílí na správné funkci hormonů. V těchto případech je těhotenství spíše kontraindikací a je žádoucí před početím absolvovat vyšetření, které funkci výše uvedených orgánů a systémů zkontroluje.

Neplodnost u žen

Obecně existují dva typy neplodnosti - primární a sekundární. Primární je u žen, které ještě nikdy těhotné nebyly a sekundární u žen, u kterých již v minulosti těhotenství proběhlo a bylo ukončeno narozením dítěte nebo bylo přerušeno (uměle nebo spontánně). Problém neplodnosti je u mnohých žen zapříčiněn poruchou v oblasti endokrinních žláz, která způsobí nerovnováhu hormonů v těle. Plodnost ženy se odvíjí také od toho, zda v těle probíhá ovulace.

K základním podmínkám pro úspěšné početí pro ženský organismus patří:

Jak může při neplodnosti pomoci biorezonance?

Biorezonance BICOM může velmi zásadně přispět ke stabilizaci a harmonizaci orgánů, když se nedaří otěhotnět. Přistupuje k organismu komplexně, neinvazivně, efektivně a bez vedlejších účinků. Je proto vhodné a žádoucí podstoupit základní vstupní testování, které odhalí orgánové oslabení a následně zařadit kúru, při které se odstraní případné blokády, eliminují zátěže a patogeny, posílí imunitní systém a podpoří tvorba potřebných hormonů.

K čemu je biorezonance BICOM při neplodnosti vhodná

Pomáhá odstraňovat problémy při

Nedaří se vám otěhotnět a již jste bezvýsledně vyzkoušeli všechna doporučení a metody?

Plánujete miminko a přejete si své tělo na těhotenství co nejlépe připravit?

Vyzkoušejte biorezonanci a přesvědčte se o její účinnosti.