Mgr. Gisela Kutnohorská
Mgr. Nikola Kadlíčková
Bc. Blanka Bobotová

CO JE BIOREZONANCE

V ČEM A KOMU BICOM POMÁHÁ

PRŮBĚH KÚRY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

POTRAVINOVÉ INTOLERANCE

Všechny články v rubrice

Pojem potravinová intolerance (nesnášenlivost) bývá často zaměňován s pojmem potravinová alergie. U potravinových intolerancí bývá na rozdíl od alergií reakce pozvolná a příznaky se mohou objevit i za několik dní. Mezi nejčastější symptomy patří nadýmání, bolesti břicha, zácpa nebo průjem, astma, migrény, chronická únava, nadváha, náchylnost k infekcím nebo překyselení organismu. Velmi častým projevem bývá kožní vyrážka nebo chronický ekzém. Tyto symptomy se vyskytují jak u dospělých jedinců, tak u dětí, nezřídka u novorozenců.

Pokud organismus trpí absencí nebo nedostatkem trávicích enzymů, nerozštěpené složky potravin se dostávají do tlustého střeva, kde se usazují a vytváří vhodné prostředí pro patogeny (bakterie, plísně,...). Ty pak narušují střevní mikroflóru, oslabují imunitní systém a negativně ovlivňují funkci dalších orgánů.

V současné době narůstá počet lidí, kteří si začínají spojovat své zdravotní potíže s konzumací pro ně nevhodných potravin. Přístroj BICOM Optima může velmi přesně zjistit potravinové intolerance a zároveň pomoci při jejich odblokování. Nemusíte tedy být odsouzeni k celoživotní dietě, ale cca po 4 týdnech můžete opět zátěžové potraviny konzumovat v přiměřeném množství bez negativních účinků na váš organismus. Ve většině případů pak dochází i k přirozenému úbytku hmotnosti.

Biorezonance může pomoci i lidem, kteří mají intoleranci na jarní nebo letní pyly, trávy, roztoče, prach, zvířecí srst, chlupy nebo peří.

Studie o účinnosti biorezonance na výše uvedené problémy na vyžádání.